Znáte stavebnice COBI?

05.12.2018

Stavebnice COBI podporují kreativitu a konstruktivní myšlení, učí děti komunikovat při společném stavění, rozvíjejí jemnou motoriku a koordinaci pohybů.  

Prioritou značky COBI je vytvoření bezpečných hraček nejvyšší kvality, které jsou zábavou pro celou rodinu. Stavebnice COBI se vyrábí v Polsku z materiálů evropského původu. Vyrábí se od roku 1992 a každá fáze vývoje a výroby je plně realizována v rámci společnosti - od prvotní myšlenky, přes návrh, design, výrobu forem, výrobu hračky až po dodávku do prodejen. Přísné normy kvality platí po celý proces výroby. Kvalita je certifikována německými laboratořemi (TUV Rheinland Group).

Stavebnice COBI mají přehledné obaly, které umožňují snadnou orientaci. Na první pohled je zřetelné, do jaké kolekce výrobek patří, kolik obsahuje kostek a figurek, a co přesně z něj lze postavit. Všechny předměty, které jsou vyobrazeny na obalu, v balení opravdu najdete. Každá sada obsahuje ilustrovaný návod k sestavení modelu/modelů.

 

 

 

Pokud má vaše dítě zájem o vojenské modely, využijte toho k povídání o historii. Vždyť evropské i světové dějiny přinesly množství událostí, které by se již nikdy neměly opakovat, a zároveň nespočet pozitivních příkladů, o kterých by naše děti měly vědět.

Small Army (Malá armáda) je unikátní a nejoblíbenější kolekcí ze stavebnic COBI. Pochopitelně se jedná o sady s vojenskou tematikou. Většina modelů vzniká podle skutečných armádních vozidel a letadel. Tímto způsobem byl vytvořen např. model polského tanku Twardy, amerického tanku Sherman, ruského T-34 nebo německého tanku Tiger. Odnepaměti si kluci hrají "na vojáky" a pořádají vojenské manévry a široká škála stavebnic COBI jim k tomu nabízí různé zajímavé scénáře.

 

 

V kolekci vojenských modelů Small Army II WW najdete modely vytvořené podle skutečných vozidel a letadel 2. sv. války. Všechny modely jsou navrženy věrně do nejmenších detailů. Pevnost konstrukce a četné pohyblivé prvky, stejně jako provedení modelů a historická přesnost získaly uznání nejen mezi dětmi, ale také u dospělých sběratelů a nadšenců pro historii.

V letošní nové kolekci Great War (Velká válka) ke 100-letému výročí ukončení 1. světové války najdete první tanky a letadla, které se objevily na evropských frontách na počátku 20. století. Jsou to průkopníci obrněných vozidel - tanky Mark I a Renault FT-17 nebo první letadla v čele s proslulým Červeným baronem. Vydejte se s námi na fascinující expedici k počátkům moderních vojenských technik.

 

 

A nesmíme zapomenout ani na kolekci stavebnic COBI s licencí jedné z nejhranějších počítačových her World of Tanks. Tanky přesně odpovídají modelům ve hře, takže zde najdete i tanky, které ve skutečných válkách nikdy nebojovaly. V každém balení najdete bonusové kódy do hry (na PC) a to většinou: 3-denní prémiový účet, velkou opravářskou sadu a potravinové dávky, které se liší podle typu stavebnice.   

 

 

Máte-li zájem o nevojenské kolekce, v nabídce značky COBI najdete zajímavé tematické stavebnice, např. Action Town (Akční město s hasiči, policií, stavbou a farmou), modely pod licencí amerických muzeí Smithsonian, sady Creative Power pro tvoření podle vlastní fantazie či unikátní model slavného londýnského dvoupatrového autobusu.

 

 

 

Znáte stavebnice COBI?

Související produkty