Pokémon: BW9 Plasma Freeze PCD

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
PKM PCI10827

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Pokémon: BW9 Plasma Freeze PCD

Balíček o 60-ti kartách určený přímo pro hru, vhodný pro úplné začátečníky!

Nemáš žádné karty či jen pár kousků a chtěl bys začít hrát Pokémon TCG? Start s PCD je tou nejsnazší cestou. PCD ti totiž nabídne již připravený balíček o 60-ti kartách (přesný počet určený ke hraní), se kterým snadno pochopíš principy hry a získáš základní zkušenosti. PCD si můžeš postupem času vylepšit o karty z boosterů - abys měl co nejvyšší šanci získat potřebné karty, je dobré koupit si boostery sady Plasma Freeze. Hlavní Pokémon každého PCD má na sobě unikátní fólii, díky které získává ojedinělý vzhled!

PCD ti dále nabízí papírové žetony hoření a otravy, které využiješ při hrách na značení stejnojmenných Speciálních kondic; papírové žetonky zranění (které pokládáš na zraněního Pokémona, aby bylo vidět, za kolik je vlastně zraněn); házecí minci, která rozlouskne mnoho situací (třeba samotný začátek o to, který hráč začne); papírovou krabičku, do které si můžeš svůj balíček schovat (bohužel se sem karty nevejdou v obalech) a papírovou herní podložku, na které je krásně vidět, kde má daná karta své místo (např. Odměny, Pokémoni na lavičce, Balíček apod.). Tyto všechny věci potřebuješ ke hře a PCD ti to vše nabízí v jednom balení. Dále zde získáš i cardlist (seznam karet) sady Plasma Freeze (čistě informační záležitost) a také unikátní online kód, který ti otevře tvoje PCD na internetové stránce pokemontcg.com, kde můžeš testovat online proti milionům hráčům z celého světa.
Pokud se budeš chtít zabývat hrou trochu více a budeš chtít vyrazit i na turnaj, je dobré si svůj balíček obalit do obalů a popř. mít na to i plastovou krabičku proti poškození karet.

Věk: 8+
Počet hráčů: 2
Doba hraní: 20min

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 2 do
Doba hry (min) 20 min
Věk od 8 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu