Vše o nákupu SK
Hledat
0 Kč 0

Pokémon BW5 Dark Explorers PCD

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Kód výrobce
PKM PCI10751

vrácení zboží  100 dní na vrácení zboží

Další 8 let Pokémon licence

Pokémon BW5 Dark Explorers PCD

Předpřipravený balíček obsahující 60 karet určený přímo pro hru! Vhodné pro nováčky, kteří se s Pokémon TCG teprve seznamují.

Předpřipravené balíčky (PCD) jsou nejsnažší cestou, jak proniknout do nitra úžasné karetní hry Pokémon! Hráčům nabízí balíček o 60-ti kartách, přesný počet určený pro hru. Karty jsou v tomto balení rozděleny tak, aby všeho bylo dostatek – jak Pokémonů, tak i Trenérů a Energií. Dále zde můžete najít žetony na značení zranění, minci na házení, podložku na stůl … Prostě vše, co potřebujete ke hře! Až se hráč naučí základním pravidlům této hry, může podle svého uvážení svůj balíček vylepšit o nové karty (např. o karty z boosterů), které mu odkryjí nové a nové strategie a možnosti. Svět Pokémonů je nekonečný! Sada Dark Explorers nám přináší dvě PCD – první založeno na Cofagrigovi, druhé na Zoroarkovi.

Každé PCD obsahuje:
- 60ti karetní balíček připravený ihned ke hře
- foilová hlavní karta, která se jinde nedá získat
- papírovou krabičku na balík
- žetony zranění, otravy a zapálení
- mince
- papírová herní podložka
- pravidla v anglickém jazyce a cardlist (seznam karet v edici)
- speciální kód díky kterému získáte další balíček pro hraní na Pokémon TCG Online Trainer Challenge

Pokud jste příznivcem magických jevů a rádi manipulujete se svým okolím, bude pro vás vhodné PCD založené na psychickém Pokémonovi jménem Cofagrigus. Tento Pokémon je známý svými zákeřnými triky vůči soupeřům a i ve hře soupeři pěkně zatopí!
Ale pokud se spíše zaměřujete na hrubou sílu než psychickou manipulaci, bude pro vás jak stvořené PCD založené na Pokémonovi Zoroark. Zoroark je silným bojovníkem a nebojí se žádného Pokémona. Navíc Temní Pokémoni, čímž jsou známi, nehrají vždy úplně fér a po boku Zoroarka se objeví další Temní Pokémoni, kteří se vypořádají s každým, kdo jim přijde do cesty. A rádi k tomu využijí všemožné předměty, jako je např. Dark Patch, který jim dodá energii do dalších bojů!

Věk: 8+
Počet hráčů: 2
Doba hraní: 20min

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 2 do
Doba hry (min) 20 min
Vhodné od 8 do 14 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu

Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč      Doprava
Doprava 4Kids

Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*

Hračky můžete mít už 23.4.

* platí pro vybrané dopravce