Vše o nákupu SK
Hledat
0 Kč 0

LEGO Harry Potter 10217 Příčná ulice™

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
LEG 10217

vrácení zboží  100 dní na vrácení zboží

Další LEGO® Harry Potter™ Harry Potter

LEGO Harry Potter 10217 Příčná ulice™

Do Příčné ulice už není třeba procházet Děravým kotlem. Teď zde mohou nakupovat i mudlové, a to díky této fantastické kouzelnické sadě, která obsahuje tři do detailu propracované budovy a jedenáct minifigurek.

Vydejte se spolu s Harrym Potterem, Ronem Weasleyem a Hermionou Grangerovou na nákup školních potřeb do Bradavic. Navštivte Ollivandera, Borgina a Burkese a Gringottovu banku. Součástí sady jsou minifigurky Harryho Pottera, Rona Weasleyho a Hermiony Grangerové, všechny s kouzelnickou hůlkou; dále je tu Rubeus Hagrid se svým růžovým deštníkem; Fred a George Weasleyovi; dva skřeti od Gringottů; pan Ollivander; Lucius Malfoy (v přestrojení za smrtijeda); Fenrir Šedohřbet; a čtyři nové sovy.

Ať se rozhodneš sestavit Příčnou ulici jakýmkoli způsobem, vždy v ní najdeš skutečné detaily. Pan Ollivander nabízí široký výběr kouzelnických hůlek, jsou tu regály i žebřík, díky němuž dosáhne pan Ollivander až do nejvyššího regálu. Pokud se kouzlo nepovede, ozve se z prodejního pultu zvuk jako při výbuchu.

Věk: 14+
Materiál: plast
Počet dílků: 2025
Země původu: Dánsko

Počet dílků 2025
Vhodné od 14 let
Země původu EU
záruka 2 roky

Dotaz k produktu

Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč      Doprava
Doprava 4Kids

Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*

Hračky můžete mít už zítra

* platí pro vybrané dopravce