Vše o nákupu SK
Hledat
0 Kč 0

LAMAZE Textilní knížka Zvířátka v lese

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
LMZ 27901

vrácení zboží  100 dní na vrácení zboží

Textilní knížka Zvířátka v lese Lamaze 27901

Proces čtení může u dětí začít ve velmi raném věku. Díky Lamaze textilní knížce s nádhernými ilustracemi se dítě učí představivosti a získává nové informace z jiných prostředí a světů. Seznamuje se například s životem v přírodě, životním prostředím, poznává nová místa a objekty, nové tvary, barvy a velikosti. Ztotožněním s postavami v knize se děti učí sociálním dovednostem, jakými jsou sdílení a spolupráce - dospělý předčítá, dítě otáčí stránkami knihy.

Lamaze knihy jsou navrhovány ve spolupráci s vývojovými odborníky. Zadní obálka obsahuje návody jak knihu používat pro jednotlivá stadia věku dítěte.

Použity jsou pouze tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček. U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Jak knihu používat?

Během čtení ukazujte na zvířátka a předměty v knize, pojmenujte je a upozorněte na jejich rozdílné barvy a tvary. Dejte dítěti možnost otáčet stránkami knihy. Pokud bude trpělivé a otočí všechny stránky až dokonce, čeká je překvapení v podobě zrcátka, ve kterém uvidí svoji tvář.

Rozvoj smyslů dětí ve věku 12-18 měsíců

  • Zrak: Děti rády napodobují mimiku obličejů, které vidí. Učí se tak neverbální projevy emocí jako je například radost nebo smutek.
  • Sluch: Řeč dětí se rozvíjí napodobováním zvuků a opakováním jednoduchých slov. Postupně si osvojí sociální konverzaci – tvorbu otázek, odpovědi, rozkazy a přání.
  • Hmat: dětský hmat se postupně zesiluje. Děti baví uchopovat předměty, tahat je, mačkat, skládat. Zkoumání hraček brzo končí testováním chutě – hračku „ochutná" ve svých ústech.
  • Pohyb: Lezení, převalování a vzpírání se do stoje. Stačí málo a brzy vaše dítě udělá první krok! Tyto pohyby mu dodávají svobodnou možnost vyjádřit se.

Věk: 6m+
Materiál: textil

Vhodné od 6 měsíců do 2 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu

Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč      Doprava
Doprava 4Kids

Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*

Hračky můžete mít už 23.4.

* platí pro vybrané dopravce