Vše o nákupu SK
Hledat
0 Kč 0

Daylong 25 Ultra Gelfluid 50ml

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
DAL 03006995

vrácení zboží  100 dní na vrácení zboží

Daylong 25 Ultra Gelfluid 50ml

Kosmetický přípravek na ochranu pokožky před slunečním zářením pro citlivou pleť. Brání průniku ultrafialového záření UVA, UVB. Je extrémně odolné vůči vodě (účinnost i po 8 hodinové koupeli),je odolné vůči pocení a utírání pokožky. Bez emulgátorů.

Taktéž je správnou volbou pro mastnou kůži a kůži se sklonem k akné, např. v oblasti tváře, dekoltu a na zádech. Vědecké výzkumy ukazují, že při sluneční alergii a u sluncem způsobených onemocnění se jedná o kombinovanou přecitlivělost na UVA záření a některé složky ochranných přípravků (tuky, emulgátory). Z tohoto důvodu se doporučuje pro kůži citlivou na sluneční záření ochranný přípravek, který je bez tuků a emulgátorů, a zároveň poskytuje vysoký stupeň ochrany před UVA zářením.

 

  • Daylong ultra GelFluid 25 splňuje obě kritéria – neobsahuje tuky, je bez emulgátorů, bez parfémů, konzervačních a barvících látek. Ochrana před UVA odpovídá náročným kritériím doporučení Evropské komise. Daylong ultra GelFluid 25 obsahuje moderní kombinaci různých UVA a UVB filtrů včetně širokospektrálních filtrů TINOSORB® M a TINOSORB® S od firmy Ciba®, které chrání pokožku před negativními účinky UV záření. Další látky jako dexpanthenol a vitamín E chrání pokožku před poškozeními ze strany volných radikálů a ošetřují pokožku.

 

záruka 2 roky

Dotaz k produktu

Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč      Doprava

Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*

Hračky můžete mít už 5.10.

* platí pro vybrané dopravce