Vše o nákupu sk
Menu
0 Kč 0

Avionaut Kite+ Autosedačka 0-13 kg šedo červená

prodej skončil

vybrat jiné zboží
DĚLÁ RADOST UŽ 1 DÍTĚTI
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
AVT AV302-K01

vrácení zboží  100 dní na vrácení zboží

Avionaut Kite+ Autosedačka 0-13 kg šedo červená

Autosedačka Avionaut Kite+ se základnou Avionaut Dock je určena pro děti od narození do 13 kg. Instalace je snadná, sedačka se upevní zacvaknutím do základny a pomocí bezpečnostních pásů proti směru jízdy. Výborný design spojený s vysokou užitkovou hodnotou zaručuje komfort náročným uživatelům. Potah sedačky je možno prát v pračce.

Základna Dock je v nabídce jako samostatný produkt a uchucuje se pomocí úchytů Isofix nebo bezpečnostními pásy. Variantou je používat sedačku i bez základny Dock, s připevněním také pomocí bezpečnostních pásů. Systém EasyMount umožňuje snadné připevnění s pomocí bezpečnostních pásů.

Ergonomický tvar zajišťuje vysoký komfort pro sezení a zároveň bezpečnost dítěte. Sedačky byly navrženy ve spolupráci s projektanty z leteckého průmyslu. Sedačky jsou vyrobeny kompletně v Evropě.

Přednosti:

  • velmi lehká pro přenášení
  • pevná a bezpečná pro jízdu

Pro miminko od 45 do 60 cm slouží sundávací měkká vložka, která splňuje normu ECE R44/04. Opěrka podpírající krček děťátka je z polypropylenu. Pro případný boční náraz jsou vytvarovány boční opěrky. Výbornou funkcí je možnost regulace úhlu sklonu do 4 poloh, pro příjemnou polohu při cestování. Reflexní body zajišťují lepší orientaci pro dospělé ve tmě. Výškově nastavitelné 5-bodové bezpečnostní pásy s magnetickými úchyty pásů EasyIn umožňují rychlé připoutání dítka.

Autosedačka Kite+ zapadá do cestovního systému pro kočárky světových značek. Autosedačku je možné připevnit na podvozek většiny kočárků. Otvory na adaptéry jsou universální a tím kompatibilní se značkou Maxi-Cosi.

Zajistěte Vašemu dítku kvalitní a krásnou autosedačku! 

Vhodné pro děti od narození
Rozměry: 44 x 60 x 72 cm
Hmotnost: 3,5 kg
Základna Dock prodávaný samostatně:
Rozměry: 38 x 12 x 62 cm
Hmotnost: 6,8 kg
Země původu: EU

Rozměr (cm) 44x60x72 cm
Hmotnost (kg) 3.5 kg
Pohlaví Unisex
Věk Miminko (0-12 měsíců), Novorozenec (0-3 měsíce), Batole (1-2 roky)
záruka 2 roky

Dotaz k produktu

Doprava zdarma při nákupu od 300 Kč      Doprava
Doprava 4Kids

Doprava zdarma při nákupu od 300 Kč*

Hračky můžete mít už 16.7.

* platí pro vybrané dopravce