Vše o nákupu SK
Hledat
0 Kč 0

ALTERMED Cream SPF 50+ 50ml

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
AMD 03002697

vrácení zboží  100 dní na vrácení zboží

ALTERMED Cream SPF 50+ 50ml

Krém na opalování s ochraným faktorem 50+, vhodný pro pokožku citlvou na sluneční záření. Intenzivní ochrana.

Altermed sun baby cream poskytne dětské pokožce před sluncem velmi vysokou ochranu. Je proto obzvlášť vhodný pro aplikaci na místa, která bývají značně vystavena slunečnímu záření nebo potřebují vyšší ochranu (nos, ramena, krk, jizvy, znaménka...). Ve vaší výbavě by rozhodně neměl chybět, pokud máte citlivou pokožku či chystáte-li se do míst s větší intenzitou UV záření - například k moři či na hory.

  • Produkt neobsahuje žádné dráždivé složky. Je proto vhodný pro citlivou pokožku a pro děti od 6 měsíců. Neobsahuje PEGy, parafin ani parabeny a není parfemován.
    Ochranu před nebezpečným UV zářením zajišťují vysoce fotostabilní patentované UVA i UVB filtry Tinosorb®S a Tinosorb®M. Protože žádný opalovací přípravek není schopen filtrovat 100% záření, obsahuje krém také jedinečný immune + DNA defence system. Ten zabezpečuje lepší ochranu imunitního systému kůže a buněčné DNA. Vysokou kvalitu a účinnost ochranného systému dokazuje skutečnost, že krém splňuje standardy EU pro filtraci UVA i UVB záření. Vodě i potuodolná receptura současně zaručuje, že se krém snadno roztírá a lehko vstřebává.

 

záruka 2 roky

Dotaz k produktu

Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč      Doprava

Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*

Hračky můžete mít už 4.10.

* platí pro vybrané dopravce