Albi Kúzelné čítanie Albi tužka a Hravá angličtina SK

1 499 Kč

1 199 Kč

-20%
DĚLÁ RADOST UŽ 4 DĚTEM
Dostupnost

SKLADEM

Značka
Kód výrobce
ALB 80343

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, určená pro použití s interaktivním perem, které je součástí balení. Tématem výuka jazyka anglického, určená jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Texty jsou namluveny rodilými mluvčími, je zaznamenáno více než 2200 zvuků a textů. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi.

Kouzelné čtení přináší dětem ojedinělý naučný koncept, kdy mohou děti formou hry získat mnoho dalších užitečných informací. Je určeno dětem malým i větším. Předškoláčci, kteří neumí číst tuto knihu zajisté rádi přivítají. Mohou se zdokonalit v poznávání barev, čísel a písmen. Následně si je pak mohou procvičit v naučných hrách, obsažených v těchto knihách. Starší děti mají možnost pronikat do atlasu či cizího jazyka.

Interaktivní elektornická tužka vyvolá po doteku na příslušném místě publikace zvuk, hudbu nebo informaci k dotčenému obrázku či textu. Je kompatibilní pro všechny výrobky Kouzelného čtení. V tužce je zděř na sluchátka i pro paměťovou MicroSd kartu, která může obohatit paměť tužky o 16GB. Doplňkovými funkcemi elektronické tužky je MP3 přehrávač nebo USB paměť. Má také funkci záznamu zvuku, pomocí speciálních samolepících štítků si děti mohou zkusit namluvit svoji audio knihu.

Obsah balení:

  • elektronická Albi tužka, kniha Hravá angličtina
  • nabíječka, USB kabel, průvodce kouzelným čtením
  • 10 kusů samolepek MP3 přehrávače
  • 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti

Kupte dětem interaktivní knihu Kouzelné čtení!

Vhodné pro děti od 6 let
Materiál: plast, karton

záruka 2 roky
Věk od 6 let
Šířka balení 33.00 cm
Výška balení 27.00 cm
Délka balení 10.00 cm
Hmotnost balení 1.45 kg
Pro koho Kluky a holky

Dotaz k produktu