Albi Kouzelné čtení Albi tužka Zvířátka v ZOO

1 499 Kč

DĚLÁ RADOST UŽ 200 DĚTEM
Dostupnost

SKLADEM

Kód výrobce
ALB 28687

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Zvířátka v ZOO je interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, určená pro použití s interaktivním perem, které je součástí balení.

Kouzelné čtení přináší dětem ojedinělý naučný koncept, kdy mohou děti formou hry získat mnoho dalších užitečných informací. Je určeno dětem předškolního věku. Předškoláčci, kteří neumí číst tuto knihu zajisté rádi přivítají. Mohou se zdokonalit v poznávání zvířátek. Pan Votýpka je provede po zahradě. Šnek Augustýn vypráví, jaký narozeninový dárek vybírají zvířátka pro pana Votýpku.

Knihy byly vytvořeny ve spolupráci s Českým rozhlasem. V knize si děti poslechnou rytmickou písničku, mají připraveny zábavné kvízy ve 2 obtížnostech. V knize mohou děti pomocí pera aktivovat přes 1200 zvuků a textů.

Interaktivní elektronická tužka vyvolá po doteku na příslušném místě publikace zvuk, hudbu nebo informaci k dotčenému obrázku či textu. Je kompatibilní pro všechny výrobky Kouzelného čtení. V tužce je zděř na sluchátka i pro paměťovou MicroSd kartu, která může obohatit paměť tužky o 16GB. Doplňkovými funkcemi elektronické tužky je MP3 přehrávač nebo USB paměť. Má také funkci záznamu zvuku, pomocí speciálních samolepících štítků si děti mohou zkusit namluvit svoji audio knihu. 

Součástí tužky je také otvor pro externí paměťovou MicroSD kartu do velikosti 16 GB a zdířka na sluchátka (sluchátka nejsou součástí balení).

Obsah balení:

  • elektronická Albi tužka, kniha Zvířátka v ZOO
  • SD kartu s kapacitou 8 GB, nabíječka, USB kabel
  • Průvodce kouzelným čtením, 10 kusů samolepek MP3 přehrávače
  • 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti, Audio blok

Technická specifikace:

  • 8GB paměť, USB 2.0, vysokorychlostní připojení
  • Li-ion baterie, vestavěná dobíjecí 365 mA / 3,7 V
  • nabíčka, 500 mA / 5V, kompatibilní s OS Windows

Kupte dětem interaktivní knihu!

Vhodné pro děti od 2 let
Rozměry balení: 33 x 10 x 27 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 2 let
Šířka balení 27.00 cm
Výška balení 33.00 cm
Délka balení 10.00 cm
Hmotnost balení 1.45 kg
Pohlaví Unisex
Věk Předškolák (3-5 let)

Dotaz k produktu