Všichni do zbraně! Je tu nová výzbroj NERF!

10.04.2015

Pozor, pozor! Důležité hlášení. Povoláváme všechny kluky a holky, chopte se svých NERF zbraní a pojďte si užít spoustu aktivní zábavy. Všichni do zbraně! Pod celosvětově známou značkou NERF najdete unikátní pistole a další střelné zbraně pro děti na měkké pěnové náboje. Z rozsáhlého sortimentu si vybere jistě každý milovník střelných zbraní a balistiky – od lehkých kapesních pistolí s laserovým zaměřováním, přes těžké samopaly a kulomety se zásobníky na nespočet střel, až po futuristicky vyhlížející pistole budoucnosti.

Pro dívky je zde speciální série stylových a designových pistolí a luků NERF REBELLE. Výhodou je, že na držení pistole od NERFu nepotřebujete zbrojní průkaz.S pistolemi NERF si důkladně procvičíte si své střelecké dovednosti a přesnou mušku. Můžete zkusit střelbu na terče, které se dodávají v sadách s některými pistolemi od NERF, nebo uspořádat velkou venkovní bitvu se svými kamarády.

Ani maminky se o svoje malé válečníky nemusí bát, vždyť NERF jsou bezpečné hračky. Všechny NERF pistole jsou maximálně bezpečné. Nebuďte ner(f)ózní, pistole NERF vás ochrání před nudou!

Všichni do zbraně! Je tu nová výzbroj NERF!