První botičky pro první krůčky! Revoluční capáčky Attipas nyní i na 4kids!

14.04.2016

Vždy s radostí vám přinášíme novinky, které splní vysoké nároky každé maminky a navíc příjemně usnadní péči o vaše miminko. Dětská obuv Attipas je jednou z nich.

Proč zvolit značku Attipas?
Chodidla miminek jsou tvořena jemnou a elastickou chrupavčitou tkání, která není vidět ani na rentgenovém snímku. I sebemenší poškození této chrupavky pak může negativně ovlivnit celý pohybový aparát dítěte. Proto je velmi důležité, aby noha dítěte měla maximálně přirozený vývoj a nic jí nebránilo v pohybu. Věděli jste, že klasická obuv s pevnou patou a silnou podrážkou není vhodná pro děti do tří let?
Řešením je obuv Attipas, která umí věrně kopírovat unikátní tvar dětské nohy, poskytuje maximální prostor pro pohyb prstů a tím přispívá k jejímu přirozenému vývoji. Navíc díky nízké hmotnosti nohu nezatěžuje. Je to jako chodit naboso.

Hlavní přednosti obuvi Attipas
Obuv Attipas má měkkou silikonovou podrážku, která neklouže a je prodyšná díky malým otvorům. Ponožka z bavlny je příjemná na nošení. Použitý materiál a výroba botiček Attipas jsou prosté veškerých lepidel, toxických látek a formaldehydu. Jednoduchou údržbu zajistí možnost praní v pračce na program ruční praní.
Obuv Attipas je certifikovaná v Jižní Koreji a byla testována podle českých směrnic v akreditované laboratoři ve Zlíně, kde splnila všechny hygienické normy pro děti do 3 let.

Attipas je chytrá obuv současnosti i budoucnosti, kterou děti užijí doma, ve školce, v dětském koutku, ale i venku v teplém a suchém počasí. Tyto skvělé botičky vám nabízíme v mnoha nádherných barevných kombinacích a originálních designech, které jsou opravdu stylové... mrkněte ;)

 

První botičky pro první krůčky! Revoluční capáčky Attipas nyní i na 4kids!