Odrážedlo je pro děti způsobem, jak na procházce stačit i dospělým

08.12.2014

Sotva se děti naučí chodit, zatouží pohybovat se na procházkách s dospělými svižněji. Vždyť je to tak nespravedlivé! Maminka i tatínek, dokonce i starší sourozenci, mají tááák dlouhé nohy a chodí hrozně rychle. Odrážedlo je jednoduše skvělý vynález pro nejmenší.
Pohyb na dětském odrážedle pozitivně podporuje správný vývoj kyčelních kloubů. Tříkolové odrážedlo ENDURO si můžete vybrat ve dvou velikostech a ve všech možných barvách. Je lehké, skladné a stabilní! A co je bezesporu jeho největší předností? Je téměř nezničitelné! Náročnějším malým řidičům doporučujeme modely od firmy Little Tikes nebo Smoby. Firma Trunki nabízí speciální designová odrážedla ve tvaru kufříku, kam se vejdou všechny potřebné hračky na cesty. Veškeré výrobky jsou vyrobeny ze stálobarevných, velmi kvalitních a pevných materiálů.


Praktickou pomůckou pro učení jízdy na kole je odrážedlo dvoukolové. Moderní design se bude líbit nejen dětem, ale i dospělým. Jízda na dvou kolech usnadňuje dětem naučit se správně držet rovnováhu, takže přestoupit na opravdové kolo bude hračka! Nezapomeňte dětem vybrat pro bezpečnou jízdu přilbu. Budou si připadat jako závodníci a od nejútlejšího věku si zafixují, že bez přilby se na kolo zkrátka nesedá. Výběrem dobrého odrážedla motivujete děti k radosti z pohybu a úspěchu, že se zase naučily něco nového.

Odrážedlo je pro děti způsobem, jak na procházce stačit i dospělým