Kreativní novinky pro (ne)šikovné ruce

11.08.2016

Máte doma dítko, které rádo tvoří, kreslí si či maluje, nebo mu kreativní zábava nic moc neříká a vy byste to rádi změnili? V obou případech pro vás máme dobrou zprávu, protože jsme právě naskladnili úžasné tvořivé sady a výtvarné potřeby od značky SES, které k nám přišly přímo ze země tulipánů.

Tato holandská kreativní stálice vyniká nápaditostí a špičkovou kvalitou svých produktů, které jsou zcela bezpečné pro děti a šetrné k přírodě.
Zábava - Bezpečnost - Rozvoj. To jsou tři základní pilíře, na kterých tato značka kreativních hraček staví a má úspěch.

Zkusili jste už někdy malovat pouze s vodou? Nebo si odlít roztomilé figurky koníků, kočiček, pejsků či dinosaurů a vlastnoručně si je vybarvit přiloženými barvičkami pomocí štětce? Pokud to chcete vyzkoušet, teď je ta pravá chvíle.
Na své si přijdou i malé děti, které ještě neumí pořádně držet tužku. Co třeba omalovánky, ve kterých nikdy nepřetáhneš? Větší tvůrci ocení zábavnou přípravu a dokonalý výsledek. 
Malá slečna si vždy ráda vyladí svůj osobitý styl, a k tomu se jí bude hodit sada pro zdobení nehtů nebo výroba náramků a přívěsků. Prostě kočka. Kluci si stoprocentně vystačí s netradiční stavebnicí ze dřeva, která obsahuje dřevěné dílky, ze kterých pomocí kladívka „stlučeš“ různá autíčka, letadla nebo zvířátka.
Pro milovníky poutí a jejich atmosféry doporučujeme soupravu balónků s hustilkou, ze kterých si nafouknete, co je libo a přiloženými samolepkami vtipně dotvoříte.
V nabídce nechybí ani klasické křídy, prstové barvy či zažehlovací korálky třeba s Mimoni.

Nespornou výhodou kreativních setů SES je, že vy už nemusíte shánět žádné další pomůcky k tvoření, protože vše je již součástí balení. Tak hurá do toho! Pěkně se vybarvit.

P.S.: Chcete zazářit na dětské párty či karnevalu? S velkou malovací sadou na obličej a tělo vytvoříte dětem během chvilky parádní líčení ke každé příležitosti.

 

 

Kreativní novinky pro (ne)šikovné ruce