Domeček pro panenky, to je malinký svět sám pro sebe

18.12.2014

Domeček pro panenky to je malý svět, kde mají hlavní slovo děti. Rozhodovat o tom, kde bude umístěný který pokoj je opravdu velká zodpovědnost. Je potřeba najít ideální prostor pro kuchyňku i obývák, dětský pokoj a ložnici rodičů. Domečky pro malé i velké rodiny figurek nabízí firma Playmobil. Stačí se jen zamyslet nad tím, jestli je přáním vaší malé slečny zámek pro princeznu nebo dává přednost modernímu stylu. Každý dům můžete zařídit krásným nábytkem s velkým množstvím drobných doplňků.

Milovníci tradičních hraček z přírodního materiálu, si určitě vyberou z nabídky dřevěných domečků pro panenky. Tvořivé holčičky udělají snadno z vybavení domečku origiální nábytek pro jeho obyvatele. Ke změně někdy postačí i malý kousek látky nebo hezky barevný papír.

 

Jedinečné a neodolatelné jsou domečky pro mini zvířátka Sylvanian families. V dětském pokojíčku postavíte celé pohádkové městečko s rodinkami medvídků, zajíčků, ježků i veverek a mnoha dalších. Nechybí ani restaurace s hamburgery nebo obytný karavan. Vybavení do báječných domečků si vyberte z pestré nabídky fantastických doplňků k hračkám na 4kids. Hraní s domečkem a rodinkami panenek či figurek, téměř nikdy neomrzí. Každý den můžete hrát nový příběh malých obyvatelů a domeček pro panenky přestavět, nově a jinak zařídit.

Domeček pro panenky, to je malinký svět sám pro sebe