Dětská kuchyňka je hračka na několik let.

19.11.2014

S kuchyňkou si budou vaše děti hrát několik let. A zdaleka se nejedná jen o hraní pro holky a holčičky. Vždyť mezi světově proslulé šéfkuchaře patří právě muži.

V kategorii Hrajeme si na profese najdete kuchyňky různých rozměrů a s báječným vybavením. Můžete si vybrat z pestré nabídky plastových kuchyněk nebo kuchyněk ze dřeva či dřevotřísky. Samozřejmou součástí je zpravidla varná deska, trouba a dřez, často v kuchyňce objevíte i vestavěné spotřebiče, jako myčku, kávovar nebo ledničku. Kuchyňku můžete doplnit o mikrovlnnou troubu a další sadu nádobí. Zcela určitě budete potřebovat další hrnce, talířky i příbory. Nesmí chybět ani kávový servis. Malým milým dárečkem jsou elektrické spotřebiče v designech oblíbených značek rodičů. Opravdové vaření zaručí nabídka nejrůznějších potravin z plastu nebo ze dřeva. Mezi oblíbené patří dřevěná zelenina, kterou můžou děti dokonce i nakrájet nožem! Dřevěnou přepravku s uzeninami ocení milovníci masných výrobků.


Pokud již máte vše potřebné po ruce, dětská kuchyňka se hraní již zajisté nemůže dočkat a vy se můžete pustit do vaření. Je to zábavná a kreativní činnost pro jedno i více dětí zároveň. Pro děti je vaření hračkou a vaří s chutí a nadšením pro panenky, táty a maminky, babičky i dědečky.

Dětská kuchyňka je hračka na několik let.